DE VOLGENDE BIJEENKOMST
Zaterdag 14 Juni : In het water en in de lucht rond de Léman in Préverenges en Tolochenaz
Wij hebben het genoegen u een familieuitstap voor te stellen op zaterdag 14 juni. Deze dag omvat: - een ornithologische activiteit in Préverenges: de observatie van het ringen van de kokmeeuwen of sternjongen geboren op het Vogeleiland met geleid bezoek van het « Maison des Oiseaux », - een middagmaal met zelfbereide meegebrachte pick-nick, - ontdekking van de uitvinding van Professor Zonnebloem met rondleidng in het « Maison de la Rivière » in Tolochenaz, - optie voor 4-uurtje (programma bijgevoegd).
Omdat het aantal deelnemers beperkt is tot 20 personen (volwassenen en kinderen), zullen de inschrijvingen op volgorde van binnenkomst worden toegewezen . Vul daarom uw inschrijvingsformulier zo snel mogelijk in en stuur het terug met alle gegevens aan chantal.huber@sefanet.ch.
19, 20 en 21 juli 2025 : Bezoek van de Koninklijke Harmonie Dikkebus-Ieper
Ontdek de verscheidenheid aan activiteiten die worden aangeboden voor dit lange weekend van 21 juli en wees talrijk om u in te schrijven voor deze welkomstdagen van de Koninklijke Harmonie van Dikkebus-Ieper, die ervoor heeft gekozen om zijn 100ste verjaardag in Lausanne te vieren ter nagedachtenis aan de Belgische vluchtelingen die tijdens de Eerste Wereldoorlog in de regio werden opgevangen.

