DE VOLGENDE BIJEENKOMST

Zaterdag 14 Juni : In het water en in de lucht rond de Léman in Préverenges en Tolochenaz

Wij hebben het genoegen u een familieuitstap voor te stellen op zaterdag 14 juni. Deze dag omvat: - een ornithologische activiteit in Préverenges: de observatie van het ringen van de kokmeeuwen of sternjongen geboren op het Vogeleiland met geleid bezoek van het « Maison des Oiseaux », - een middagmaal met zelfbereide meegebrachte pick-nick, - ontdekking van de uitvinding van Professor Zonnebloem met rondleidng in het « Maison de la Rivière » in Tolochenaz, - optie voor 4-uurtje (programma bijgevoegd).

Omdat het aantal deelnemers beperkt is tot 20 personen (volwassenen en kinderen), zullen de inschrijvingen op volgorde van binnenkomst worden toegewezen . Vul daarom uw inschrijvingsformulier zo snel mogelijk in en stuur het terug met alle gegevens aan chantal.huber@sefanet.ch.

(3,6 MB)

19, 20 en 21 juli 2025 : Bezoek van de Koninklijke Harmonie Dikkebus-Ieper

Ontdek de verscheidenheid aan activiteiten die worden aangeboden voor dit lange weekend van 21 juli en wees talrijk om u in te schrijven voor deze welkomstdagen van de Koninklijke Harmonie van Dikkebus-Ieper, die ervoor heeft gekozen om zijn 100ste verjaardag in Lausanne te vieren ter nagedachtenis aan de Belgische vluchtelingen die tijdens de Eerste Wereldoorlog in de regio werden opgevangen.

PROGRAMMA

INSCHRIJVINGSFORMULIER

21 juli vanaf 18.00 uur : Feestdag in Corsier voor leden van KVBU-L en UBV, en de Dikkebus fanfare.